Mikro KEP Nedir?

MİKRO KEP

Mikro KEP, Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım’ın Kayıtlı Elektronik Posta hizmetidir.

2013 yılından bu yana Özel Entegratör konumunda olan Mikro Yazılım, e-Dönüşüm hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Mikro KEP’i hayata geçirmiştir.

Mikro Yazılım, BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından KEPHS (Kayıtlı Elektronik Posta Hizmet Sağlayıcı) olarak atanan ilk Kurumsal Yazılım şirketidir.

Mikro KEP, size elektronik ortamda düşük maliyetle resmi belgelerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde iletişim olanağı sunar. Gönderici ve alıcı tarafların belli olduğu, içeriğin ve gönderim tarihinin hiçbir şekilde değiştirilemediği Mikro KEP sisteminde; ihale, sözleşme, teklif evraklarından, şirket beyannamelerine kadar bütün elektronik gönderiler 20 sene süreyle saklanır. Bu gönderilerin hukuki geçerliliği vardır ve taraflar arasındaki herhangi bir uyuşmazlık durumunda gönderiler, kesin delil olarak kabul edilir.

MİKRO KEP, PEK AVANTAJLI!

Şirketinizin ölçeği ne olursa olsun, KEP hizmetini Mikro Yazılım’dan almanız için pek çok nedeniniz var:

  • Mikro Yazılım, BTK’dan KEP sistemi işletme yetkisi almaya hak kazanmış ilk Kurumsal Yazılım şirketidir.
  • Mikro Yazılım’ın tam entegrasyonu sayesinde, tek platformdan hem Mikro KEP, hem de Kurumsal Yazılım hizmeti alabileceksiniz.
  • e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter saklama ve Mikro KEP hizmetlerini aynı platformdan yine Mikro Yazılım sayesinde alabileceksiniz.
  • Mikro KEP, My E-Kontör sistemi ile çalışır. Aldığınız kontörleri; Mikro KEP ve e-hizmetler için kullanabilirsiniz.

Navigasyon